Akcesoria do rowerów dziecięcych 0
Akcesoria do rowerów dziecięcych

Jazda na rowerze to jeden z najlepszych sposobów na aktywne spędzanie wolnego czasu z dzieckiem. Rodzice bardzo chętnie kupują rowery swoim pociechom, aby już od najmłodszych lat uczyć ich bezpiecznej jazdy.

W kwestii bezpieczeństwa bardzo dużo zależy od samych rodziców – powinni oni zabezpieczyć dziecko na wypadek upadku. W tym celu stosuje się kaski rowerowe oraz specjalne ochraniacze.

Producenci prześcigają się w pomysłach na tworzenie nowych akcesoriów do rowerów, które w dzisiejszych czasach odpowiadają nie tylko za bezpieczeństwo, ale również komfort dziecka oraz wygląd roweru. Poniższe akcesoria cieszą się dużą popularnością wśród najmłodszych oraz ich rodziców.

Woda zawsze pod ręką

Specjalne bidony dla dzieci pozwalają pociechom na stały dostęp do wody podczas wycieczek rowerowych. W zależności od modelu, bidony mogą być mocowane na kierownicę bądź ramę roweru. Jaka jest różnica między bidonem dla dziecka, a bidonem dla dorosłego. Te dla najmłodszych są mniejsze, dzięki czemu dziecko nie musi dźwigać ze sobą ciężkiej butelki. W przypadku bidonów marki Crazy Safety, mają one pojemność 300ml, przez co nie utrudniają jazdy. Modele dla dzieci są często kolorowe oraz posiadają nadrukowane specjalne grafiki. Dla przykładu bidon Crazy Safety dostępny jest w wariancie… Czarny smok!

Bidon Crazy Safety
Bidon Crazy Safety tygrys - 29 ,-

Bidon Crazy Safety biały rekin
Bidon Crazy Safety biały rekin - 29,-

 

Rękawiczki

Rodzice troszczą się o zdrowie oraz bezpieczeństwo swoich pociech w trakcie jazdy na rowerze. Z tego powodu jednym z coraz chętniej kupowanych elementów garderoby młodego rowerzysty są rękawiczki. Jak dobrze wiemy, dzieci są o wiele bardziej narażone na upadki – ciężko jest temu zapobiec, ale za pomocą specjalnych rękawiczek możemy chronić dłonie dziecka przed groźnymi otarciami oraz rozcięciami. Wewnętrzna część wykonana jest ze specjalnego materiału, który zapewnia lepszą przyczepność oraz wysoki komfort podczas jazdy. Marka Crazy Safety przygotowała również serię rękawiczek rowerowych, które dostępne są w takich samych motywach, jak bidony. Możemy więc wyposażyć nasze dziecko w zestaw, aby chętniej jeździło ono w dodatkowym zabezpieczeniu.

Rękawiczki Czarny Smok
Rękawiczki Crazy Safety czarny smok - 34 ,-

Rękawiczki Crazy Safety biały rekin
Rękawiczki Crazy Safety biały rekin - 34 ,-

 

Kask, czyli podstawa

Kask rowerowy to podstawowa rzecz, w którą powinniśmy zaopatrzyć nasze dziecko jeszcze przed pierwszym wejściem na rower. Głowa jest szczególnie narażona na uszkodzenie podczas jazdy na rowerze, więc przy zakupie nie powinniśmy kierować się niską ceną, a certyfikatami oraz materiałem, z którego wykonany jest dany produkt. Ważne jest, aby rower posiadał certyfikat CE wystawiany przez Unię Europejską – jest to gwarancja, że model będzie zapewniał ochronę na odpowiednim poziomie. W tym przypadku również polecamy kask marki Crazy Safety – są one dostępne w tych samych wariantach, co akcesoria wymienione powyżej. W ten sposób możemy skompletować cały zestaw, w którym nasze dziecko będzie chętnie jeździło.

Kask Smok Crazy Safety
Kask Crazy Safety - 99 ,-

 

Kask Crazy Safety w serca
Kask Alpina dla dziewczynek - 129 ,-

 

Popychacz

Jest to element znacznie ułatwiający naukę jazdy na rowerze – popychacz montuje się za pomocą specjalnej obejmy na sztycy podsiodłowej bądź ramie. Posiada on specjalną rączkę, która pozwala rozpędzić rower z dzieckiem do odpowiedniej prędkości oraz uchronić przed upadkiem. Popychacze są chętnie stosowane przez rodziców, ponieważ minimalizują one szanse na upadek podczas nauki jazdy na rowerze.

Popychacz do rowera dziecięcego
Popychacz rowerowy - 39 ,-

 


Zobacz więcej akcesoriów rowerowych dla dzieci w naszym sklepie - przejdź do odpowiedniego działu w sklepie:
https://www.pmbike.pl/pl/c/Akcesoria-dzieciece/541

Polecamy wszystkie produkty marki Crazy Safety, kliknij w logo aby przejść do działu w sklepie:

Crazy Safety - marka rowerowa dla dzieci

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl