Nie czekaj do wiosny! Wszystkie przeglądy rowerowe -20% Oferta ważna do 29 lutego.
Darmowa dostawa od 499,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Smary i oleje rowerowe

( ilość produktów: 21 )

Poszukujesz dobrych smarów i olejów do konserwacji roweru? To doskonale, dlatego że pragniemy Ci przedstawić naszą szeroką ofertę. Dostępne u nas oleje do łańcucha rowerowego i smary rowerowe umożliwią Ci pokonywanie kolejnych kilometrów w pełnym komforcie i bez ryzyka usterek w najmniej oczekiwanym momencie. 

Jaki olej do łańcucha rowerowego?

W ofercie mamy oleje dedykowane do warunków suchych, chroniących łańcuch przed osadzaniem się pyłów i kurzu. Jeśli jednak często jeździsz w tzw. mokrych warunkach, a Twój rower jest narażony na kontakt z błotem, dedykujemy Ci atrakcyjną ofertę olejów, odpornych na zmywanie wodą. Dostępne są również oleje dedykowane do pracy w warunkach zmiennych.

Jaki wybrać smar rowerowy?

Smar do łańcucha rowerowego ma m.in. za zadanie zmniejszyć tarcie i zmniejszyć hałas łańcucha podczas jazdy. Pomaga on również obniżyć temperaturę ciepła powstającego podczas tarcia poszczególnych części, wydłużając ich żywotność. Dobry smar do amortyzatorów rowerowych skutecznie wydłuża pracę supportu, łożysk sterów i piast. 

Największe zalety oleju do hamulców rowerowych 

Dużym plusem jest ochrona elementów ruchomych przed rdzą oraz zabezpieczenie przed rozwijaniem się już istniejącej korozji. Oleje dostępne w PM Bike można z powodzeniem wykorzystać do smarowania łańcucha, linek, przerzutek i innych części ruchomych. Z powodzeniem odpychają brud i kurz, tworząc trwałą powłokę ochronną, odporną na działanie wody. 

Precyzyjny aplikator umożliwia dokładne nałożenie oleju bez ryzyka zabrudzenia czy posmarowania innych części roweru. Można go z wykorzystać do smarowania mostków, linek, wsporników siodełek i innych części gwintowanych. 

W naszej ofercie znajdują się również oleje dedykowane do części metalowych, drewnianych, kompozytowych, a także plastikowych. Nie zawierają substancji ropopochodnych, tym samym więc nie szkodzą środowisku. Proponowane oleje działają dobrze zarówno w niskich (do -30oC), jak i w wysokich (do +220oC) temperaturach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 582 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-16
Ok
2024-02-15
Sprawnie przeprowadzona dostawa roweru
pixel