Darmowa dostawa od 499,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Narzędzia rowerowe

( ilość produktów: 23 )

Każdy zapalony rowerzysta musi mieć odpowiednie narzędzia rowerowe. Wśród popularnych akcesoriów do jednośladu należy wymienić scyzoryk rowerowy, czyli inaczej mulititool. Na tej liście znajdują się również łyżki do opon, elektroniczny manometr czy też pompki. Są to również szczypce boczne do obcinania zipów. Z kolei bardziej rozbudowany zestaw obejmuje: pompkę do dampera, imbusy z kulką, szczypce do linek i pancerzy, klucz do pedałów, klucz do korby, kasety i bacik, kluczek do wentyli tubless, taśma klejąca, nożyczki, scyzoryk, rękawiczki i wiele innych. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór kluczy, łyżek do opon i innych akcesoriów należących do tej kategorii. 

Co to jest multitool?

Multitool jest narzędziem wielofunkcyjnym, które przydaje się w wielu okolicznościach. Standardowy zestaw kluczy rowerowych zawiera imbusy 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 8, krzyżak, śrubokręt płaski czy Torx T25. 

Co warto wiedzieć na temat łyżek do opon?

Najczęstszą awarią, jeśli chodzi o jazdę na rowerze, jest złapanie gumy. Dlatego łyżka do opon jest jednym z bardziej potrzebnych akcesoriów. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że wymiana opony zajmuje dużo więcej czasu bez tego akcesorium. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór narzędzi, które ułatwią Ci sprawne przeprowadzenie naprawy.

Czym wyróżniają się klucze do łańcucha?

Łańcuch jest elementem układu napędowego roweru. Jego zadanie polega na przenoszeniu ruchu obrotowego z przednich kół zębatych do tylnych. W efekcie rower może się poruszać. Czasami może pojawić się konieczność naprawy łańcucha, jego nasmarowania lub wyczyszczenia. Narzędziem, który pomoże w wykonaniu tego zadania, są klucze do łańcucha. Jest to akcesorium, które bez wątpienia pomoże przeprowadzić czynności serwisowe w zaciszu własnego domu. 

W naszym sklepie znajdziesz szeroki zestaw różnych narzędzi rowerowych. Wyróżniają się one wysoką jakością i spełnią oczekiwania każdego miłośnika jednośladów. Profesjonalne narzędzia rowerowe to podstawa, dla każdego rowerzysty. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 966 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-13
Wszystko ok
2024-06-11
ok
pixel