Darmowa dostawa od 499,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

SpeedBox

( ilość produktów: 8 )

Speedbox to urządzenie tuningowe przeznaczone do bezpiecznego dezaktywowania ogranicznika prędkości zamontowanego w rowerze elektrycznym. Cały proces montażu i uruchomienia produktu jest maksymalnie uproszczony, dzięki czemu każdy rowerzysta może wykonać go samodzielnie. W asortymencie tej kategorii oferujemy speedboxy przeznaczone do jednośladów elektrycznych z silnikiem marki Bosch, Yamaha, Shimano, Giant i Bafang.

Chip tuning roweru elektrycznego

Speedbox to niewielkie urządzenie w obudowie z wyprowadzeniami w postaci przewodów zakończonych złączkami. Podłączenie wtyczek i aktywowanie sprzętu pozwala na bezpieczne wyłączenie ogranicznika prędkości w rowerze elektrycznym. W każdej chwili speedbox może być dezaktywowany i odłączony od jednośladu, a co za tym idzie możliwe jego jego przywrócenie do stanu fabrycznego. Poszczególne produkty są kompatybilne z wybranymi modelami silników elektrycznych zamontowanych w rowerach. W opisie każdego urządzenia można znaleźć informacje dotyczące kompatybilności z wybranymi markami i wersjami silników.

Speedbox Bosch - łatwe sterowanie z poziomu aplikacji

W asortymencie tej kategorii oferujemy speedboxy przeznaczone do wyłączenia ograniczników prędkości w rowerach elektrycznych z silnikami Bosch (w tym modeli 4 generacji). Urządzenie umożliwia całkowite zniesienie limitu maksymalnej prędkości roweru. Speedbox Bosch jest aktywowany poprzez aplikację SpeedBox App, funkcję WALK lub przez naciśnięcie przycisków + - + -. Urządzenie pozwala na zaprogramowanie własnego limitu prędkości. Dodatkowo jest wyposażone w takie funkcje jak Active Line, Active Line Plus, Performance Line, Performance Line CX Line, Performance Line Speed i Cargo Line. Z poziomu aplikacji użytkownik może wykonać diagnostykę silnika, zapisywać oraz analizować dane z jazdy i uruchomić opcję ukrytego tuningu.

Speedbox Yamaha - szybka aktywacja

Kolejną propozycją jest Speedbox Yamaha pozwalający na na bezinwazyjne wyłączenie ogranicznika prędkości. Urządzenie można aktywować z poziomu wyświetlacza przy użyciu przycisków +- lub poprzez Walk/Light.

Speedbox Shimano - prosty montaż

W tej sekcji oferujemy także Speedbox Shimano występujący w kilku wersjach. Urządzenia tego typu są wyposażone w oryginalne złącza i odpowiednie przewody gwarantujące bezpieczny oraz szybki montaż.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 894 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-24
Moje pierwsze zakupy. Jestem bardzo zadowolony. Towar b.dobrze zabezpieczony, porównując do innych sklepów e-commerce.
2024-05-22
Bardzo szybka dostawa
pixel