Darmowa dostawa od 499,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Leasing dla Firm

PROWADZISZ FIRMĘ? WEŹ LEASING!

W LeaseLink wszelkie formalności leasingowe załatwisz całkowicie ON LINE, nie wychodząc z biura o dogodnej dla Ciebie porze 24h/7/365 w 15 minut! Skorzystaj z oferty idealnie dopasowanej do firm - bez wypełniania i przesyłania żadnych wniosków, dokumentów i straty czasu. Decyzję kredytową poznasz w ciągu 2 minut, a gdy zaakceptujesz umowę błyskawicznie Twoje zakupy zastaną zapłacone.
Firma LeaseLink to pełna koncentracja na Tobie abyś w tym momencie „od ręki” wziął leasing i opłaty wprowadził w koszty firmy. Sprawdź to, bez żadnych dodatkowych kosztów!

JAK ZAKUPIĆ W NASZYM SKLEPIE PRODUKTY W LEASING?

W przypadku chęci skorzystania z leasingu prosimy w pierwszej kolejności o złożenie zamówienia (rezerwowany jest produkt) z zaznaczeniem formy płatności "Leasing", a następnie poprzez stronę produktu przejść do złożenia wniosku leasingowego. W przypadku negatywnej decyzji, bądź rezygnacji, prosimy o informację.

LEASING OPERACYJNY

Jest to najpopularniejszy, najczęściej spotykany rodzaj leasingu. Charakteryzuje się prostotą księgowania i korzyściami podatkowymi. Kosztem uzyskania przychodu dla leasingobiorcy jest czynsz inicjalny, czyli wpłata początkowa oraz raty leasingowe w całości. Po zakończeniu umowy, która trwa najczęściej od 24 do 48 miesięcy, korzystający ma możliwość wykupić przedmiot, zazwyczaj za jego symboliczną wartość, np.: 1%.

CO PRZY LEASINGU JEST KOSZTEM UZYSKANIA PRZYCHODU?

Korzystający nie dokonuje amortyzacji środka trwałego będącego przedmiotem umowy oraz nie wprowadza go jednorazowo w koszty działalności firmy. W leasingu operacyjnym kosztem jest zarówno opłata wstępna jak i w całości miesięczne raty. Do kosztów uzyskania przychodów zalicza się również wartość wykupu.

OD JAKIEJ KWOTY MOŻLIWY JEST LEASING ?

Niezależnie od przedmiotu zakupu wartość minimalna umowy to 500 PLN netto a maksymalna to 50 000,00 PLN netto.

JAKIE INFORMACJE POTRZEBNE SĄ DO ZAŁATWIENIA FORMALNOŚCI?

Zdecydowana większość danych wypełnia się automatycznie za Klienta. Aplikacja LeaseLink zintegrowana jest ze wszelkimi bazami urzędowymi, dzięki temu zarówno w przypadku indywidualnych działalności gospodarczych jak i wszelkiego rodzaju spółek Klient uzupełnia tylko:

  • pesel,
  • numer dowodu osobistego, data i przez kogo wydany,
  • adres zameldowania

Nie są wymagane żadne dokumenty ani danych finansowych, proces realizowany jest całkowicie on-line.

W JAKI SPOSÓB PODPISYWANA JEST UMOWA LEASINGOWA?

W przypadku Leasingu operacyjnego po akceptacji umowy w aplikacji on-line i dokonaniu opłat wstępnych szybkim przelewem umowa wysyłana jest kurierem do podpisu. Dokumenty zostają dostarczone następnego dnia roboczego, od razu po ich podpisaniu realizowana jest płatność do dostawcy za Twoje zakupy.

W naszych sklepach stacjonarnych możliwe jest podpisanie umowy i natychmiastowy odbiór towaru – opcja ta jest udostępniania w aplikacji LeaseLink podczas realizacji procedury.

OPŁATA WERYFIKACYJNA

Opłata weryfikacyjna 1 zł dokonywana jest szybkim przelewem (pay-by-link) w celu potwierdzenia tożsamości osoby reprezentującej firmę. Poprzez opłatę weryfikacyjną Aplikacja wyklucza fakt podszywania się osób trzecich pod reprezentanta firmy. Opłata ta jest również potwierdzeniem wyrażenia zgód na weryfikację Klienta w dostępnych bazach informacji kredytowej na podstawie których podejmowana jest decyzja o przyznaniu finansowania. Opłata weryfikacyjna jest bezzwrotna.

CZY KLIENT PONOSI DODATKOWE OPŁATY?

Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty za rozpatrzenie wniosku oraz płatność miesięczną rat (nie są narzucane kwartalne). Przedstawione kalkulacje rzetelnie informują Klienta o wszystkich wydatkach związanych z leasingiem. Nie ma również żadnych ukrytych kosztów związanych z promocjami typu otwieranie konta itp.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 1075 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-24
Zamowienie przyszlo dobrze zapakowane w podanym terminie polecam
2024-07-12
Rzetelna, profesjonalna i miła obsługa. Proces zakupy przebiegał szybko, sprawnie i byłam na bieżąco informowana o statusie zamówienia. Na miejscu przy odbiorze przekazano mi szereg cennych informacji, odbyła się jazda próbna, doszlifowanie techniczne roweru i z pełnym zadowoleniem zabrałam nowy nabytek do domu. Szukałam roweru w różnych sklepach i zdarzało się, że sprzedawca nawet nie wykazał zainteresowania podczas pobytu w sklepie. Naprawdę gorąco polecam!
pixel