Elektryczne rowery turystyczne

Rowery turystyczne elektryczne to innowacja na rynku rowerowym, który stale się rozwija. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem klientów na nowoczesne rozwiązania oraz zainteresowanie technologią elektryczną, zostały stworzone modele rowerów elektrycznych wyposażonych nie tylko w pojemne baterie, ale także komfortowe zawieszenie.

W roku 2021 szczególnie polecane są elektryczne rowery turystyczne marki Cube oraz Diamant. Pierwszy producent posiada w swojej ofercie model Kathmandu Hybrid SL 625 2021, który dzięki zastosowanym komponentom świetnie sprawdza się podczas jazdy na nierównych powierzchniach. Wyjazd, nawet na trudne trasy, będzie przyjemnością za sprawą m.in. 12-biegowej przekładni Shimano XT. Diamant w roku 2021 może pochwalić się dwoma modelami rowerów turystycznych o nazwach Beryll Deluxe+ TIE 500 oraz Zouma + TIE 500. Każdy z powyższych modeli wyposażony jest w baterię zintegrowaną z aluminiową ramą oraz podręczne kosze na zakupy. Zastosowanie napędu pasowego pozwala zwiększyć zasięgi na zasilaniu bateryjnym, przy zachowaniu stosunkowo niskiej wagi sięgającej około 25 kilogramów.

Turystyczne rowery elektryczne są przeznaczone głównie dla osób nastawionych na komfort użytkowania oraz niezawodność. Nowe modele elektrycznych rowerów turystycznych charakteryzują się także innowacyjnym wyglądem, co przyciągnie uwagę także estetów. Dobrze sprawdzą się na dłuższych wycieczkach rowerowych – napęd elektryczny ułatwi pokonanie podjazdów i trudniejszych fragmentów trasy. Równocześnie rowery turystyczne elektryczne zapewniają wysoki komfort jazdy dzięki m.in. możliwości przybrania wygodnej pozycji za kierownicą. Ten typ rowerów będzie też idealnym wyborem poruszających się głównie po drogach miejskich, gdzie jazda nie wymaga dużego wysiłku, a zróżnicowanie terenu jest niewielkie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl