Darmowa dostawa od 499,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Cube Aim Race 2022
Cube Aim Race 2022
Cube Aim Race 2022
Cube Aim Race 2022
Cube Aim Race 2022
Cube Aim Race 2022
Cube Aim Race 2022
Cube Aim Race 2022
Cube Aim Race 2022
Cube Aim Race 2022
Cube Aim Race 2022
Cube Aim Race 2022

Cube Aim Race 2022

23793
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
3 249,00 zł
brutto / szt.
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Możliwość wysyłki roweru wstępnie złożonego Zobacz ofertę
14 dni na łatwy zwrot
Leasing dla firm (poznaj szczegóły)
Bezpieczne zakupy

Całkiem nowy, przeprojektowany na rok 2022, Aim ma elegancki wygląd dzięki gładkiemu spawaniu rury czołowej i złącz rury podsiodłowej. Ma gwintowany suport i wewnętrzne prowadzenie kabli, co zapewnia długotrwałą bezawaryjność i ułatwia serwisowanie. Dodatkowo charakteryzuje się płaskim mocowaniem tarczy hamulcowej, połączonym z mocowaniem podpórki oraz zintegrowanymi punktami mocowania błotników i bagażnika ACID. Nowa geometria obejmuje obniżoną rurę główną, która zapewnia pewniejsze prowadzenie i dużo przestrzeni na szerokie, przyczepne i wygodne opony 2,25 cala. Poszerzyliśmy też zakres systemu SizeSplit, więc bez względu na wzrost znajdziesz dla siebie idealny rozmiar. 

 

RAMA Z WIDELCEM  
Rama Aluminium Lite, AMF, Double Butted, Internal Cable Routing, Tapered Head Tube, Flat Mount Brake, SIC Mount, FM Kickstand Mount
Widelec SR Suntour XCT Disc, 100mm, Lockout
KOŁA  
Opona Schwalbe Smart Sam, Active, 2.25
Obręcz CUBE ZX20, 32H, Disc
Piasta przód CUBE Alloy Light, QR, 6-Bolt
Piasta tył CUBE Alloy Light, QR, 6-Bolt
NAPĘD  
Manetka Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus
Przerzutka tylna Shimano RD-M360, 8-Speed
Przerzutka przód Shimano FD-M315, Top Swing, 31.8mm Clamp
Kaseta Shimano CS-HG31, 11-34T
Łańcuch KMC Z8.3
Korba Shimano FC-M315, 36x22T
Ilość przełożeń 24 (3x8)
KOMPONENTY  
Siodełko Natural Fit Venec Lite
Sztyca CUBE Performance Post, 27.2mm
Kierownica CUBE Rise Trail Bar, 680mm
Chwyty ACID React
Mostek CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
Hamulec Clarks M2, Hydr. Disc Brake, PM/PM (160/160)
Pedały CUBE PP MTB
WAGA  
Waga 14,2 kg

 

ROZMIAR I DOPASOWANIE

Odpowiednie dopasowanie roweru jest niezbędne do osiągnięcia najwyższej wydajności i komfortu jazdy. Poniżej zamieszczamy tabelę rozmiarów, która pomoże Ci w doborze odpowiedniej wielkości ramy. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu zapraszamy do naszych salonów rowerowych, gdzie specjaliści indywidualnie dopasują rower do Twoich potrzeb.

 

Kliknij poniżej na tabelę rozmiarów.

 

USŁUGA SPRAWDZENIA ROWERU
Rower jest sprawdzony pod kątem kompletności elementów, w którego skład nie wchodzi regulacja. Rowery zakupione w tej opcji należy przygotować do jazdy w dowolnym serwisie danej marki.
Wszystkie rowery
Koszt: 0 zł

Rowery marki Trek wysyłane są po pełnej regulacji i przeglądzie zerowym.
USŁUGA WSTĘPNEGO PRZYGOTOWANIA ROWERU DO JAZDY
Rower w pełni skręcony i wyregulowany po przeglądzie zerowym. Należy tylko wyprostować i dokręcić kierownicę oraz pedały (prawy i lewy).
Rowery elektryczne
Koszt: 119 zł 0 zł
* oprócz Kross Flex
Warunki gwarancji producenta

Gwarancja udzielana jest wyłącznie na wady wynikłe z nieodpowiedniej jakości materiału, niewłaściwej technologii produkcji i nieodpowiedniego montażu roweru jako całości. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych powstałych w wyniku przeciążeń lub wypadku oraz wad amortyzatorów przednich i tylnych, montowanych w rowerach CUBE. Na amortyzatory udzielana jest odrębna, od niniejszych warunków, gwarancja przez producenta amortyzatora, która może być uzależniona od wykonania przeglądu okresowego amortyzatora. Jedynym i ostatecznym arbitrem orzekającym w sprawie zasadności reklamacji widelców amortyzowanych oraz tylnych amortyzatorów jest przedstawiciel producenta ww. elementów.

Termin gwarancji na rowery CUBE rozpoczyna swój bieg od daty zakupu i wynosi:
- 1 rok na powłokę lakierniczą,
- 2 lata na komponenty i części w rowerze oraz elementy tylnego zawieszenia roweru w rowerach CUBE typu Full Suspension oraz na ramy Frizz, Hanzz, Two15,
- 3 lata na ramy karbonowe, ramy aluminiowo-karbonowe oraz sztywne widelce,
- 6 lat na inne niż wymienione powyżej ramy roweru.

Gwarancja obejmuje swoim zasięgiem terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Warunkiem ważności Gwarancji jest posiadanie dowodu zakupu roweru. Wszelkie zauważone nieprawidłowości w funkcjonowaniu roweru, w zakresie objętym niniejszą gwarancją, należy zgłaszać niezwłocznie w miejscu zakupu roweru, a w przypadku zakupu roweru w sklepie internetowym w punkcie wskazanym przez sprzedawcę. Kompletny i czysty rower wraz z dowodem zakupu należy dostarczyć do sklepu na własny koszt. Procedura reklamacyjna zostanie wstrzymana do czasu dostarczenia kompletnego roweru oraz wymaganych dokumentów. W przypadku dostarczenia brudnego roweru Gwarant ma prawo odmówić przyjęcia roweru do naprawy lub obciążyć reklamującego kosztami czyszczenia. Z zachowaniem uprawnień gwarancyjnych wiąże się wykonywanie odpłatnych przeglądów okresowych w autoryzowanym serwisie wskazanym przez dystrybutora lub sprzedawcę marki Cube (adresy autoryzowanych serwisów znajdują się na stronach www.cube.eu oraz www.cube.pl).

Użytkownik roweru zobowiązany jest do wykonania pierwszego przeglądu okresowego po przejechaniu 100-200km lub ok. 10-20 godz. jazdy.

Pierwszy przegląd okresowy składa się z następujących czynności:
- regulacje układu napędowego,
- sprawdzenie wszystkich połączeń śrubowych,
- sprawdzenie i regulacja luzów części łożyskowanych,
- sprawdzanie naciągu szprych i centrowanie kół,
- kontrola mechanizmu korbowego i elementów układu napędu,
- kontrola stanu mocowania kół,
- kontrola stanu ogumienia,
- sprawdzenie stanu hamulców i regulacja,
- sprawdzenie sprawności i skuteczności działania pozostałych podzespołów roweru.

Wykonywanie dalszych przeglądów okresowych w autoryzowanych serwisach CUBE daje szansę bezawaryjnego użytkowania roweru przez dłuższy czas oraz zminimalizowania bieżących kosztów eksploatacji. Kolejne przeglądy okresowe powinny być wykonywane nie rzadziej niż raz w roku. BRAK WYKONANIA PIERWSZEGO PRZEGLĄDU ORAZ PRZEGLĄDÓW OKRESOWYCH SKUTKUJE UTRATĄ ŚWIADCZEŃ Z TYTUŁU GWARANCJI. W przypadku ujawnienia wad objętych gwarancją, rower zostanie naprawiony bezpłatnie. Klient w tym przypadku nie ponosi kosztów wadliwych części. Naprawa będzie wykonana w terminie do 30 dni od daty sporządzenia protokołu reklamacyjnego. W przypadku braku możliwości dokonania naprawy, elementy objęte gwarancją zostaną wymienione na nowe, bezpłatnie w terminie do 30 dni lub innym uzgodnionym z Klientem. Termin może ulec wydłużeniu z uwagi na konieczność sprowadzenia części. Klient będzie każdorazowo informowany o terminie wymiany oraz wszelkich innych czynnościach podejmowanych w związku z wymianą.

Klient traci uprawnienia gwarancyjne w następujących przypadkach:
- niedokonanie w terminach przeglądów okresowych,
- niewłaściwa lub niezgodna z przeznaczeniem i Instrukcją obsługa i konserwacja lub jej brak w okresie trwania gwarancji,
- modyfikacja roweru i/lub wymiana części poza profesjonalnym serwisem.

Gwarancja nie obejmuje:
- naturalnego, eksploatacyjnego zużycia poszczególnych elementów roweru lub ich rozregulowania w trakcie użytkowania, w szczególności: zniszczenia lub zużycia ogumienia, rozciągnięcia łańcucha, rozcentrowania kół, rozregulowania przerzutek i hamulców, zużycia klocków hamulcowych, wyeksploatowania kasety i wieńców mechanizmu korbowego, zużycia obręczy,
- uszkodzeń będących konsekwencją ewidentnych zaniedbań ze strony użytkownika w szczególności: zniszczenie gwintów w korbach, skutków jazdy z niedokręconymi pedałami, rozkalibrowanie otworów w korbach z powodu nie dokręconych śrub osi suportowej, korozja elementów galwanizowanych i aluminiowych w rowerach przechowywanych w zawilgoconych pomieszczeniach lub na wolnym powietrzu np. na balkonach, wybicie bieżni łożysk steru, jako efekt użytkowania roweru z rozregulowanym naciągiem łożysk, korozja łożysk i wewnętrznych części widelca amortyzowanego, jako skutek mycia roweru urządzeniem wysokociśnieniowym,
- uszkodzeń do których powstania przyczynił się Klient lub osoby trzecie lub powstałych w wyniku zadziałania siły wyższej,
- uszkodzeń lub nieprawidłowości działania roweru powstałych wskutek bardzo intensywnej i ekstremalnej eksploatacji (np. zawody sportowe). Wszystkie rowery objęte gwarancją są przeznaczone do jazdy rekreacyjnej, a nie wyczynowej. Używanie roweru niesprawnego lub uszkodzonego może prowadzić do dalszych jego uszkodzeń, a nawet wypadku i uszkodzeń ciała.

WARUNKI GWARANCJI SPRZEDAWCY

Z jakiego prawa reklamacyjnego mogę skorzystać? Możesz wybrać:
- gwarancję (2 lata),
- rękojmię (wyłączona dla przedsiębiorców w zakresie dopuszczalnym przez prawo).

W przypadku rękojmi, jako sprzedający, możemy w pierwszej kolejności naprawić lub wymienić towar, jeśli uznamy reklamację. Możesz odstąpić od umowy lub zażądać obniżenia ceny, o ile niezgodność produktu (towaru) z umową jest istotna. Z uprawnień z tytułu rękojmi mogą skorzystać kupujący posiadający status konsumenta, w tym przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, jeśli zakupiony produkt nie jest związany z charakterem zawodowym prowadzonej firmy.

Ile masz czasu na złożenie reklamacji? 2 lata

W jaki sposób mogę złożyć reklamację? Możesz:
- odesłać produkt do nas wraz z informacją opisującą reklamację na adres: PM Bike, ul. Gdańska 27, 41-800 Zabrze,
- jeśli doszło do uszkodzenia w transporcie, spisać protokół szkody u kuriera, a następnie skontaktować się z nami przesyłając taki protokół,
- wysłać nam maila na adres sklep@pmbike.pl zawierającego zdjęcia lub filmik obrazujące uszkodzenia lub wady otrzymanego produktu.

Jak jeszcze możesz skontaktować się z nami?
- mailowo pod adresem sklep@pmbike.pl,
- telefonicznie pod numerem +48 789 300 042,
- w formie pisemnej wysyłając pismo na adres: PM Bike, ul. Gdańska 27, 41-800 Zabrze.

Co musi zawierać reklamacja? Reklamacja powinna zawierać:
- Twoje imię i nazwisko oraz adres korespondencyjny,
- przedmiot reklamacji wraz z opisem,
- Twoje oczekiwania: wymiana towaru na nowy, naprawa, obniżenie ceny lub odstąpienie od umowy (zwrot pieniędzy).

W jakim terminie otrzymam decyzję? Do 14 dni od daty złożenia reklamacji
W jaki sposób otrzymam informację o decyzji? Mailowo

Ważne informacje: Odsyłając do nas reklamowany produkt zadbaj o jego bezpieczne zapakowanie, tak aby dotarł do nas nieuszkodzony.

Lampki na rower w sklepie internetowym PM Bike!
Kaski na rower w sklepie internetowym PM Bike!
Sakwy i torby rowerowe dla dzieci w sklepie internetowym PM Bike!
Odzież na rower w sklepie internetowym PM Bike!
Buty na rower w sklepie internetowym PM Bike!
Bidony na rower w sklepie internetowym PM Bike!
Komputery rowerowe w sklepie internetowym PM Bike!
Linki, zapięcia składane, na łańcuch i typu U-Lock w PM Bike!
Bagażnik na rower w sklepie internetowym PM Bike!
Błotniki rowerowe w sklepie internetowym PM Bike!
Stopki do roweru w sklepie internetowym PM Bike!
Potrzebujesz pomocy?Zadaj pytanie korzystając z formularza lub zadzwoń do nas.+48 789 300 042
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 972 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-14
Polecam:)
2024-06-14
Dobry kontakt i bez problemu można się dogadać. Jestem bardzo mile zaskoczony. Oczywiście zamówione produkty dobrze zapakowane i w doskonałym stanie. Polecam!
pixel