Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:
Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku.
Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, paczkomat - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia.
Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności.
  • Przelewy online: mBank, Bank Polski, Santander, ING Bank Śląski, Bank Pekao, Alior Bank, Inteligo, Credit Agricole, Citi handlowy, Get in Bank, BNP Paribas, Boś Bank, Pocztowy 24, Banki spółdzielcze, Volkswagen Bank, Noble Bank, Nest Bank, Plus Bank, Bank Nowy S.A. Toyota Bank, Kasa Stefczyka, Millennium Bank.
  • Karty płatnicze: Visa, MasterCard.
  • Inne: BLIK, PayPo, Google Pay, Przelew tradycyjny
eRATY Santander Consumer Bank - wygodny kredyt bez wychodzenia z domu. Proste zasady przyznawania kredytu. Istnieją dwa sposoby na zawarcie umowy kredytowej: online lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Po uzupełnieniu e-wniosku do banku średni czas realizacji zamówienia to od 1-3 dni roboczych - zależy to od sposobu zawarcia umowy.
Leasing dla Firm - charakteryzuje się prostotą księgowania i korzyściami podatkowymi. Kosztem uzyskania przychodu dla leasingobiorcy jest czynsz inicjalny, czyli wpłata początkowa oraz raty leasingowe w całości. Po zakończeniu umowy, korzystający ma możliwość wykupić przedmiot.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl